logo

درباره دهخدا

ارایه برترین اخبار و مقالات تاریخی و فلسفی

با افتخار ما در انجمن فرهنگی دهخدا به‌روزترین و برترین اخبار و مقالات تاریخی و فلسفی را برای شما ارایه می‌دهیم. هدف ما از این کار، برگزیدن بهترین مطالب از منابع معتبر و ارائه آن به شما جهت افزایش دانش و آگاهی شما در حوزه‌های مختلف تاریخ و فلسفه است. با دنبال کردن ما، شما بهترین فرصت را برای درک ژرف‌تر مفاهیم تاریخی و فلسفی خواهید داشت. همراه ما باشید تا در دنیای دانش و تفکر بهترین‌ها را با هم به اشتراک بگذاریم.

!!! همین حالا ثبت نام کن

اطلاعات تماس

ما چه کاری انجام میدهیم؟

درباره دهخدا

انجمن فرهنگی دهخدا ، انجمنی مستقل، غير انتفاعی و غیردولتی است که از سال 1985 برای کنش ورزی دوستداران امور فرهنگی، اجتماعی، هنری، فلسفی و تاریخی ایران و آلمان توسط عده ای از دغدغه مندان و علاقه مندان ایرانی و آلمانی در برلین تشکیل شده است و کماکان در این راستا به کنش ورزی می پردازد و درپی آن است تا ساحت زیست جهانی خود را در جهت ارتقاء و تناوردگی فرهنگی، اجتماعی و تاریخی توسعه دهد.

ما چه کاری انجام میدهیم؟

انجمن فرهنگی دهخدا، یک انجمن مستقل و غیرانتفاعی است که از سال 1985 فعالیت خود را برای کنش ورزی دوستداران امور فرهنگی، اجتماعی، هنری، فلسفی و تاریخی ایران و آلمان آغاز کرده است. این انجمن توسط عده‌ای از دغدغه‌مندان و علاقه‌مندان ایرانی و آلمانی در برلین تشکیل شده است. فعالیت‌های این انجمن شامل برگزاری رویدادها، سخنرانی‌ها، نمایش‌ها و فعالیت‌های دیگر مرتبط با مباحث فرهنگی و تاریخی می‌باشد. هدف اصلی انجمن فرهنگی دهخدا ارتقاء دانش و افزایش آگاهی در میان جامعه درباره مسائل فرهنگی و تاریخی میان ایران و آلمان است

اخرین مقالات دهخدا